Taraftar Nerede?

Büyük bir maçın arefesindeyiz. Türkiye’nin en büyük stadyumunda, ezeli rakiplerimizden biriyle oynayacağız. Kadromuz oldukça iyi. Maça iki gün kalmış. Stad dolacak mı? diye bir soru geliyor aklımıza. O 80 bin kişilik devasa Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nu doldurabilecek miyiz?

besiktas-trabzonspor-maci-stadyum

Malesef hayır. Maç günü satışlarıyla birlikte maça 25-30 bin kişinin gelmesi bekleniyor. Yani böylesine önemli bir maçta stadyumun üçte biri yada dörtte biri dolu olacak. O güzel kadro, buram buram kalite ile bezeli ileri uç oyuncularımız, o gün sessiz çığlıklara şov yapacak.

Şaşkın Yıldızlar

Mario Gomez bile şaşıracak o gün. Beni burada oynamam için ikna ettiğiniz taraftar bumuudu diyecek belkide içinden. Bumu coşkulu insan topluluğu. Rhodolfo şaşkın şaşkın bakacak derin boşluklarla kaplı tribünlere.

Kombineye Hucüm Yalanı

Oysaki sezona başlamadan taraftar bu yönetime kaliteli oyuncular getirin bizde daha fazla destek olalım demişti. Her transfer söylentisinde yorumlara konu olmuştu bu mesele. Quaresma gelsin destekleriz, Gomez’i alırsanız bizde forma, kombineye hucüm ederiz diyordu bir çoğu.

Kaynak Arayışları

Şuan için görünen o ki bunların hepsi yalan oldu. Halen finansal fair play kriterlerine uymaya gayret gösteren yönetim en azından Vodafone Arena’yı bitirebilmenin çabası içerisinde kaynak sorunu yaşıyor.

Etiketler:

21 Ağustos 2015
/ /

Ziyaretçi Yorumları

Beşiktaş hakkında yorumda bulunarak, fikirlerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri