Sol Bekimiz Mas Ya da Kolarov Olabilir

Beşiktaş defans ve kaleci arayışlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir çok stoperin gündeme geldiği transfer döneminde sağ ve sol bek transfer haberleride gündemi meşgul etmeye başladı. Bu haberlerden bir taneside Ntvspor imzası taşıyor.

Beşiktaş’la sözleşmesi sona eren sol bekimiz İsmail Köybaşı ile henüz anlaşma sağlanmadı. Beşiktaş bir yandan İsmail’i kadroda tutmayı düşünürken diğer yandan da o bölgede güçlü bir takviye arayışında.

alexander kolarov

Arjantin’li oyuncu Emmanuel Mas bu isimlerden bir tanesi. Oyuncu 27 yaşında 1.83 m boyunda ve San Lorenzo kulübünde oynuyor. Oyuncunun bonservisinin elinde olması Beşiktaş’ı bu transferi gerçekleştirme konusunda harekete geçirdi.

Sol bek için bir başka isim ise Mas’ın oldukça üzerinde etkili bir oyuncu. 31 yaşındaki Kolarov Manchester City formasını giyiyor. Oyuncunun kulübü ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. City, bu oyuncuyu 2010 yılında Lazio kulübünden yaklaşık 23 milyon Euro bedelle transfer etmişti. O yüzden Beşiktaş’ın bu transfere yaklaşımı kiralama usulü şeklinde gerçekleşebilir.

Beşiktaş sırp oyuncu Alexander Kolarov’u transfer edebilirse transfer sezonunda defansına takviye edebileceği en önemli oyunculardan birini kazanmış olacak. Transferin gerçekleşme olasılığı Mas transferinin yanında oldukça düşük kalsada bu isim taraftarı heyecanlandırıyor.

Etiketler:

31 Mayıs 2016
/ / /

Ziyaretçi Yorumları
  1. ramil dedi ki:

    Mas değil kolarov olsun.

  2. haberci dedi ki:

    Kolarov van persiye benziyor.

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri