Kolarov Cuma Günü Gelebilir

Bütçe dengesini stabil tutma konusunda çok titiz davranan Beşiktaş transfer çalışmalarında bir türlü hızlı adımlar atamıyor.

Yeni sezona özellikle savunma hattını güçlendirerek başlama konusunda hedefler belirlenmişken, Sosa’nın gitmek istemesi, Töre’nin kiralanması ve Mario Gomez konusunun henüz netlik kazanmamış olması, Atiba’nın kararsız olması gibi başlıklar Beşiktaş’ın diğer mevkiilerde de takviyeye ihtiyaç duyacağının sinyallerini veriyor.

Savunmaya ilk takviyelerini Gökhan Gönül ve kaleci transferleriyle yapan Kara Kartal sol beki İsmail Köybaşı’nın takımdan ayrılması ile birlikte o bölgeye kaliteli bir oyuncu arayışında.

aleksandar-kolarov-mcity

Basının sürekli gündemde tuttuğu Machester City forması giyen Kolarov imzayı atmaya çok yakın. Bugünlerde basında transferin zora girdiği haberleri yer alsada, Beşiktaş’ın oyuncuyu cuma günü Türkiye’ye getirebileceği bilgileri içerinden gelen henüz kesinleşmemiş söylentiler arasında.

City’nin oyuncu için 8 milyon Euro istemesi bu transferin gerçekleşmesinin zor olduğu haberlerini beraberinde getiriyor. Fakat Beşiktaş bir kaç alternatif teklifle oyuncuyu bir şekilde renklerine bağlamanın çabası içerisinde.

Aleksander Kolarov Belgrad doğumlu, 1.86 m boyunda. Oyuncu Manchester formasıyla 207 maç oynadı, bu maçlarda bir bek oyuncusu için hiçte yabana atılmayacak istatistiklere imza attı. 20 gol ve 36 asistlik performans sergileyen Kolarov 31 yaşında.

Etiketler:

13 Temmuz 2016
/ /

Ziyaretçi Yorumları

Beşiktaş hakkında yorumda bulunarak, fikirlerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri