Kartal Yuvası

1903-bjk-2015-2016-formalari
2015/16 Beşiktaş Formaları “Başka renk yok” sloganıyla kartal yuvası mağazalarında ve internet alışveriş sitelerinde satışa sunuldu.

1903-bjk-2015-2016-formalari-2

Beyaz forma iç saha forması olarak lanse edildi, diğer modellere ise çubuklu forma ve 3. Beşiktaş forması isimleri verildi. Formaların satış fiyatları ise 139 TL olarak belirlendi.

1903-bjk-2014-2015-formalari

Beşiktaş’ın geçen sezon satışa sunulan kırmızı, beyaz ve siyah renk formalarıda resmi internet sitesinde 79 TL’den satılıyor.

Özellikle de 79 TL’ye satılan geçen sezon siyah Vodafone logolu formanın yeni sezon formasına 139 TL’lik bütçe ayıramayacaklar için büyük bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Sahte formayı 40-50 TL civarına bir fiyata satın almak yerine 79TL’ye Adidas’ın yüksek teknoloji ile ürettiği Climacool formasını giymek çok daha mantıklı. Hem göğüs reklamınında Toyota değil Vodafone olması formanın bu sezon formalarından biri olduğu izlenimini veriyor.

besiktas-outlet

kartalyuvasi com tr adresinde birde Outlet bölümü var. Bu bölümde oldukça düşük fiyatlara geçmiş dönem Beşiktaş formalarına ve ürünlerine sahip olabilirsiniz. 

besiktas-cocuk-formalari-1903

Beşiktaş yeni sezon 2-16 yaş arası çocuk formaları 105 TL’den satılıyor.

besiktas-cocuk-formalari-outlet-1903-2

Bunun yanında bütçesi daha kısıtlı aileler 54 TL’den satılan geçen sezonun ürünü beyaz vodafone logolu formayı çocuklarına, torunlarına veya yeğenlerine hediye edebilirler.

Sonuç olarak eğer Beşiktaş yeni sezon ürünlerini almak için bütçeniz kısıtlı ise mutlaka Kartal Yuvası sitesinde bulunan Outlet ürünlerine göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Buradaki ürünlerin kalite olarak yeni sezon ürünlerden pek bir farkı yok. Bütün ürünler Adidas firmasının ürünleri olduğundan oldukça kaliteli kumaşlardan üretilmiş.

Outlet ürünlerini görebileceğiniz Beşiktaş’ın resmi kartal yuvası internet sitesi adresine Kartal Yuvası Outlet linkinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın alacağınız sahte forma veya ürünlerin takımımıza en ufak bir getirisi bulunmuyor. Bu kadar yüksek bütçelerle zafer mücadelesi vermeye çalışan takımımızı lisanslı ürünlerle destekleyin.

Yeni sezon ürünler fiyat olarak size hitap etmiyorsa Outlet ürünler kullanın. Kartal Yuvası’nın bu amaçla oluşturduğu Outlet bölümünü oldukça başarılı bulduk. Çok uygun fiyatlara istediğiniz ürüne kavuşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları
 1. hakan dedi ki:

  ben en çok siyah formayı beğendim. çubukluda fena sayılmaz ama beyaz forma fanila gibi. keşke onun yerine geçen seneki kırmızı formamızın tasarımını yenileselerdi.

 2. milosevic dedi ki:

  Outlet candir.

 3. kerem dedi ki:

  Gecen seneki formalarimiz daha guzel hemde 79a dusmus. Bence guzel indirim yapmislar helal olsun.

 4. semih dedi ki:

  Editor doğru söylemiş. Korsan alacağına git 80 liraya gecen sezon forması al.

  1. enes dedi ki:

   kardeş geçen sezon siyahlı kırmızılı formamızı nerden bulabilirim resmi sitede satılmıyo

   1. nihat dedi ki:

    beşiktaş’ta kartal yuvası outlet var telefon aç oraya sor kardeş.

  2. Missy dedi ki:

   Aw, that’s ok. But for some reason that reminds me, did you ever check out the Amazon “Look Inside” preview of my book and read the Acknowledgments in the back??I have not made it in the oven myself, so the 30 minutes is more of a guideline. Ovens are so much more finicky than deosSrathry!P.d. Matt thinks he hates maple syrup. I don’t.get it.

   1. Janisa dedi ki:

    I have exactly what info I want. Check, please. Wait, it’s free? Awseome!

 5. 13bobo dedi ki:

  Kartal yuvasi muduru yeniliklere surprizlere hazirlikli olun demis yuvalara hucum edelimde acilsin artik vodafone arena.

 6. Anonim dedi ki:

  Хер йерде картал

 7. Will dedi ki:

  I’ve been into blogging for quite some time and this is definitely a great post. I signed up for your netwrestel, so please keep up the informative posts!Good luck on your blog, and feel free to comment and subscribe to my blog as well when you get a chance: with Dino Vedo.

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri