Gizlilik Bildirimi

©Copyright 2015 1903.web.tr tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları 1903.web.tr’ye aittir. 1903.web.tr sitesinde yer alan bütün güncel haberler, materyaller, resimler, ses dosyaları, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır.

1903.web.tr yöneticilerinin yazılı izni olmaksızın, ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Sitemizde yer alan bir haberi kaynak gösterirken standart link kriterlerine uyulması gerekmektedir.

www.1903.web.tr sitesindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan konunun yazarları sorumludur. 1903.web.tr yönetimi hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Sitemizdeki haberler tamamen taraftarların bilgilenmesi amaçlıdır. Resmi kaynaklardan gelen bilgileri ek olarak bildirmekteyiz. Resmi olmayan haberler tamamen basında yer alan veya bireysel çabalarımızla aldığımız duyumlardan derlenmektedir.

1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri