Fikret Orman Sosa Hakkında Çok Net Konuştu

Gökhan Gönül’ün imza töreninde Beşiktaş’ın transfer gündemi hakkında açıklamalarda bulunan Başkanımız Fikret Orman Jose Sosa’yı sert sözlerle eleştirdi.

Bu konuda sosyal medyada yorumlarda bulunan taraftarımız Orman’ın bu tavrını genel olarak doğru bularak ona yorumlarıyla destek verdiler.

jose sosa fotoğrafı

Sosa’nın Beşiktaş’ta kontratı devam ederken Milan’la görüşmesinin etik dışı olduğunu, istenilen bonservis ücreti karşılanamazsa kesinlikle takımdan ayrılamayacağını, terörü bahane etmenin gerçeklikle bağdaşmadığını, dünyanın her yerinde en az İstanbul’da olduğu kadar terör riskinin olduğunu belirten başkanımız, Jose Sosa bu takımdan ayrılmak istiyorsa gerekeni yapıp istediğimiz bedeli karşılamak zorundadır, aksi halde kontrat hükümlerimiz geçerlidir dedi.

Konunun sadece para olmadığını dile getiren Orman, Sosa’nın çok yanlış bir tavırla hareket ettiğini ifade etti. Bu tavrını sürdürmeye devam etmesi halinde çok sert yaptırımlar uygulayacaklarınıda sözlerine ekledi.

Mario Gomez transferi hakkında da yaptığı açıklamalarda artık son aşamada olduklarını ve çok yakın zamanda Gomez’e verilen sürenin sona ereceğini, takımda kalacak ya da biz yolumuza Mario olmadan alternatif planlarımızla devam edeceğiz dedi.

Onunla mutluyuz, performansından oldukça memnunuz oda bizle mutlu artık kararını versin burada mutlu olduğunu fiilende kanıtlasın bizde tekrar takımıyla masaya oturalım ve bu işi bitirelim şeklinde net açıklamalarda bulundu.

Atiba’nın kontratı hakkında iyileştirme yapmayı düşündüklerini de belirten Orman, Atiba ile tekrar bir araya geleceğiz belki sözleşmesini uzatabiliriz Atiba’nın performansından çok memnunuz göndermeyi düşünmüyoruz dedi.

İsmail Köybaşı hakkında olumlu ya da olumsuz pek birşey ifade etmek istemediği anlaşılan başkanımız onunla çalıştık ve kontratı bitti ayrıldı tarzında kısa ve öz konuştu.

Etiketler:

14 Temmuz 2016
/ /

Ziyaretçi Yorumları
  1. Lina dedi ki:

    I just like the valuable details you provide you with inside of your articles.I will bookmark your weblog and test again right here us#.yllaI&u8217;m fairly sure I’ll find out loads of new things appropriate below! Great luck for your following!

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri