Fikret Başkan Ve Şenol Hoca Fikir Alışverişinde Bulundular

fikret orman

Takımımızın, Başakşehir hazırlıkları devam ederken Başkanımız Fikret Orman, Nevzat Demir Tesislerini ziyaret ederek Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile fikir alışverişinde bulundular. Fanatik gazetesinin haberine göre; Başkanımız Fikret Orman, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’e takımla ilgili bilgileri sorduğu ve orta saha sıkıntısının son durumu hakkında bilgi aldığı belirtildi. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ön libero sorusuna, Başkanımız Fikret Orman yaptığı açıklamada: “Elimizdeki kadro bu. Şikayet edecek halimiz yok. Buradaki her futbolcu farklı bölgelerde oynayarak, sıkıntıyı kendi içerimizdeki isimlerle kapatırız.” dediği ve kaleci sorusuna ise; “Çok gündem oldu ama elimizde 2 önemli kaleci var. Sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.” şeklinde cevaplandırdığı öğrenildi.

Çatıyı Bayramdan Önce Yetiştirmeye Çalışıyoruz

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in statla ilgili bilgi alırken, ne zaman biteceği sorusu üzerine Başkanımız Fikret Orman yaptığı açıklamada: “Çalışmalarımız sürüyor. Çatıyı bayramdan önce kaldırmaya çalışıyoruz. Eğer kaldırırsak işin %80’i biter. Derbi ve Avrupa maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadında, kalan maçları ise kasımdan itibaren Başakşehir stadında oynayacağız. Arena’nın tamamlanması için herkes çok çalışıyor. Bu konuda şüpheniz olmasın.” değerlendirmelerinde bulundu.

Avrupa Maçlarına Kombine

Habertürk gazetesinin, spor servisinde yer alan habere göre; Yönetimimiz, evimizde oynayacağımız 3 maç için kombine çıkaracağı öğrenildi. Basın Sözcümüz Metin Albayrak, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Taraftarımızın desteği adına evimizde oynanan 3 maç için paket ayarlamaya çalışıyoruz ve herkesin gelmesi için fiyatları mümkün olduğu kadar aşağı çekiyoruz.” şeklinde konuştu.

Etiketler:

06 Eylül 2015
/ /

Ziyaretçi Yorumları

Beşiktaş hakkında yorumda bulunarak, fikirlerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri