1903lü Cep Numaraları Vodafone Karakartal Desteği

Sonu ondokuz sıfır üç ile biten, bir başka ifade ile 1903 şeklinde son bulan hat numaraları Beşiktaş taraftarı tarafından aranan numaralar olmaya devam ediyor. Diğer takımların 1905 ve 1907 şeklinde sonlanan numaralarında olduğu gibi Beşiktaş taraftarınında kendi takımlarının kuruluş yılını simgeleyen bu numaralara olan talebi, gsm teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmaların bu tür hatları ekstra ücretlerle satışa sunmasını sağlıyor.

vodafone paketleri

Sahibinden ve gittigidiyor gibi satış odaklı web sitelerinde oldukça revaçta olan özellikle 1903, 1905, 1907, 1967 gibi sonlanan numaralar kendilerinden önce gelen rakamlarında akılda kalıcı olması durumunda fiyat olarak epey yukarılara çıkıyorlar.

Vodafone gsm firmasının Beşiktaş’ın stadyum sponsoru olması ve Beşiktaş taraftarına ekstra tarifeler uygulaması camiamızda bu gsm şirketini diğerlerine göre bir adım öne çıkartıyor.

1903 ,le sonlanan hatlar

Vodafone Karakartal Tarifesi bunun en güzel göstergesi. Taraftarımıza 1 TL, 3 TL ve 5 TL gibi destek paketleri sunan firma, bunun yanında bu renklere gönül verenlere çekilişle ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Örneğin Beşiktaş futbol takımı ile yemek, imzalı top ve forma kazanmak, takımla ve oyuncuyla özel fotoğraf çektirebilmek ya da takımın antrenmanını izleme şansı gibi avantajlarla karşımıza çıkıyor.

Bu büyük desteği hisseden taraftar grupları zor günleri atlatmamızda büyük emeği olan bu firmanın faaliyetlerine kayıtsız kalmıyor.

vodafone karakartal

Sonuç olarak dünya üzerinde bir yerlere gelmiş büyük camiaların arkasında her zaman bu tür büyük şirketler, dev sponsorluk anlaşmaları olduğu gerçeğini görebiliyoruz.

Vodafone Karakartal kampanyasının ilk yılında 650.000 kullanıcı sayısına ulaşması kulübümüze 1.500.000 TL gibi hatırı sayılır bir kazanç sağladı. Şimdi bu büyük kampanyanın önündeki hedef Vodafone Karakartal üye sayısı olarak 1.000.000 rakamına ulaşmak. Bununla birlikte elde edilecek yıllık kulüp geliri 1.000.000 Euro seviyelerine gelebilecek.

Neredeyse oyuncularımızdan bir tanesinin yıllık maaşını böylesine kolay bir gelir yöntemiyle elde edebilmek aslında çok akıllıca. Zaten Başkan Fikret Orman göreve geldiğinden beri sponsorluk anlaşmalarında başka bir boyuta geçtik dersek abartılı olmaz.

1903 ile biten numaralar

Vodafone Arena Türkiye Ceo’su Gökhan Öğüt bunun bir sponsorluk anlaşmasından çok 3. yılımızda bir gönül bağı olduğunu belirtmişti. Büyük hedeflerinin bu tarifeyi 12.000.000 Beşiktaşlıya ulaştırarak taraftarın önemli bir kesimini Beşiktaş’a destek verir hale getirmek olduğunu hatırlatmıştı.

İleride vodafone karakartal tarife paketleri hedefine ulaşırsa, Mario Gomez ayarında dört klas oyuncunun yıllık geliri sadece bu ürün portföyünden karşılanmış olacak. Bunun ne kadar büyük getirili kazanç yöntemi olduğunu bugün idrak edemesekte ileride belki hedeflerin tutturulmasıyla anlayabileceğiz.

Beşiktaş ailesi küçük damlalardan sağanaklara dönüşümünü bütün hızıyla sürdürüyor. Çağımızın en önemli materiyallerini kullanarak, hedeflerini yukarılara taşıyor. Bu büyük ilerleme hamlesine ivme kazandırmak, biz renktaşların desteğiyle mümkün olacaktır.

Etiketler:

24 Mart 2016
/ / / /

Ziyaretçi Yorumları

Beşiktaş hakkında yorumda bulunarak, fikirlerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
1903.web.tr Sporticos - Futbol İnfografikleri partneridir.
Copyright ©2016 - Her hakkı saklıdır. SiteMap | Rss | 1903 Beşiktaş Haberleri